Firma A&Z Transport-Logistyka Sp. z o. o. to jeden z liderów Wielkopolski świadczący usługi transportowe częściowe i całopojazdowe, krajowe oraz międzynarodowe. Podejmujemy się przewozu towarów o łącznej wadze od 1 do 24 ton na terenie całej Polski oraz Europy* (głównie Niemiec, Francji, Holandii, Belgii, Włoch, Austrii i Danii). Posiadamy zagregowane ubezpieczenie na transport krajowy, międzynarodowy i spedycję, którego suma wynosi 500.000 USD. Ponadto firma posiada ubezpieczenia na Kabotaż w Niemczech i innych krajach Europy. Transport wykonujemy zgodnie z prawem przewozowym i konwencją CMR.Świadczymy także usługi jako spedycja.

  • Współpracujemy z wieloma firmami polskimi, m. in. Rohlig Suus, Bałtyk Trans, Textra, Smart Trans, jak również zagranicznymi spedycjami, takimi jak Schenker, Raben, DSV.
  • Prowadzimy także przewozy kabotażowe na terenie Unii Europejskiej (głównie Niemiec).
  • Posiadamy uprawnienia na transport towarów niebezpiecznych ADRw klasach 2, 3, 4, 5, 6, 8 i 9.

Profesjonalni i doświadczeni kierowcy posiadają odpowiednie uprawnienia do przewozu danych towarów. Bazujemy na nowych pojazdach, dlatego posiadany tabor jest sukcesywnie wymieniany.

Dzięki optymalnemu planowaniu transportu i dobrej organizacji pracy, działania w naszej firmie zachodzą szybko i sprawnie, a co za tym idzie zapewnia to terminową realizację przyjętych zleceń zgodnie z naszym mottem „Zawsze bezpiecznie, zawsze na czas”.

 

* bez bloku wschodniego

163_small 207_small 022_small